| oj działo się!!! film z targów IC
Wrzesień 27, 2017
| a od stycznia… nowy cennik
Styczeń 2, 2018
Zobacz wszystko

| pora na Rajd Lausitz

Mistrzowie asfaltu podejmują niemieckie wyzwanie!

21 października doszło do ostatecznych rozstrzygnięć w cyklu Tarmac Masters. Podczas ostatniej rundy w okolicach Nowej Rudy załoga Pawłowski Rally Team zajęła doskonałe 3 miejsce w rajdzie oraz 2 w klasie RO2.

Solidny występ zaowocował zdobyciem cennych punktów, które po zsumowaniu uplasowały załogę na 1 miejscu! Oficjalnie Adrian Pawłowski wraz z Mateuszem Pawłowskim zostali:
Mistrzami Dolnego Śląska w klasyfikacji generalnej Rajdu Okręgowego,
Mistrzami Dolnego Śląska w klasie RO2.

Świeżo upieczeni Mistrzowie Asfaltu podejmują kolejne wyzwanie, którym będzie start w Rajdzie Lausitz. Stanowi on rundę Mistrzostw Europy Centralnej i co roku przyciąga zawodników z całej Europy m.in. Czech, Polski, Norwegii, Finlandii czy też Łotwy. Baza rajdu zlokalizowana jest na terenie Niemiec w miejscowości Boxberg. Na zawodników czeka ponad 160km rywalizacji.

Zespół Pawłowski Rally Team wystartuje w Rajdzie Lausitz po raz drugi w karierze. Ubiegłoroczny występ nie należał do udanych, kiedy podczas pierwszego odcinka specjalnego załoga dachowała. Teraz Panowie wspierani przez portal Doba.pl zapowiadają bezpieczną, a za razem efektowną jazdę.
Jak im pójdzie dowiemy się już w najbliższy weekend 2-4 listopada.