| Targi Moto w Plovdiv Bulgaria – fotorelacja
Czerwiec 30, 2018
| DISLA ŁÓDŹ – NOWE BIURO W CENTRALNEJ POLSCE
Sierpień 1, 2018
Zobacz wszystko

| Revline Racing Team na starcie 10. Wyścigu Górskiego Limanowa

Sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski nabrał już pełnego rozpędu. Miesiąc po zawodach w Magurze Małastowskiej najszybsi polscy „górale” spotkają się na trasie z Limanowej na Przełęcz pod Ostrą. Zawody, będące również jedną z rund Mistrzostw Europy przyciągnęły aż 114 zgłoszeń z dziewięciu krajów, a o zwycięstwo w klasie A-2000 powalczy w Limanowej Marcin Wilusz. Zawodnik Revline Racing Team’u wystartuje w Hondzie Civic Type-R.

Marcin Wilusz: Zawody w Limanowej to najwyższa półka wyścigów górskich w naszym kraju – jako jedyne w całym kalendarzu GSMP są zaliczane także do Mistrzostw Europy. Randze zawodów jak najbardziej odpowiada 6,5 – kilometrowa trasa, jednocześnie szybka i wymagająca dla kierowców, przy tym zabezpieczona na najwyższym poziomie. Wszystko to, w połączeniu z przebogatą listą zgłoszeń sprawia, że nie można się w Limanowej nie pojawić. Wspólnie z zespołem damy z siebie wszystko, żeby zakończyć zawody na jak najwyższej pozycji w klasie N-2000 i zachęcamy wszystkich kibiców do kibicowania nam przy trasie wyścigu. Obiecuję, że będzie na co popatrzeć!

Newsy z ostatniej chwili:

Miło mam poinformować, że nasza załoga tak po pierwszym dniu, jak i w klasyfikacji całościowej zajęła PIERWSZE MIEJSCE 🙂

Wrócili NA TARCZY z  Limanowej: z kompletem punktów. Prywieżli dwa 1      ZA 5 i 6 RUDNE GSMP

 

 

https://www.facebook.com/hillclimblimanowaofficial/?fref=mentions