| mini targi motores 2018
Czerwiec 17, 2018
| Targi Moto w Plovdiv Bulgaria – fotorelacja
Czerwiec 30, 2018
Zobacz wszystko

| Revline Racing Team z sukcesem na mecie 5. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska

W miniony weekend do podgorlickiego Małastowa przyjechali zawodnicy ścigający się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasie prowadzącej na szczyt Przełęczy Małastowkiej pojawiło się ponad 60 kierowców, w tym Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R. Reprezentant Revline Racing Team pokazał się podczas 3. i 4. rundy GSMP z bardzo dobrej strony, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w klasie N-2000.

Marcin Wilusz: Drugi tegoroczny weekend Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski okazał się dla naszego zespołu bardzo udany, bowiem wywozimy z Magury solidne punkty za pierwsze i drugie miejsce w klasie N-2000. Sprawia to, że przed kolejnymi rundami GSMP jestem liderem mistrzostw w tej kategorii. Dziękuję Marcinowi Popieli za świetną walkę – szczególnie w niedzielę prowadziliśmy kontaktową batalię i mimo jazdy na ponad sto procent trudno mi było rywala dogonić. Plan na zawody w Magurze został wykonany, więc z optymizmem patrzymy na kolejny wyścig w Limanowej, na który przyjdzie nam czekać nieco ponad miesiąc.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle – producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Autosport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl.

Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam